Смотреть фильмы онлайн

Фильмы онлайн » Исторические » Ярослав. Тысячу лет назад (2010) онлайн

Ярослав. Тысячу лет назад (2010) онлайн

Ярослав. Тысячу лет назад (2010) онлайн

Фільм «Ярослав» переносить нас в билинні часи, в часи, коли ще зовсім недавно хрестилася Русь, ще зовсім недавно справжні російські богатирі, прототипи Іллі Муромца і Алеши Поповича, захищали наші межі від звірств іноземних загарбників. Ми опиняємося в 1010 році. Фільм оповідає нам про князя, роки правління якого називають «Золотим століттям» Київської Русі. Сама особа Ярослава примушує говорити про нього, як про ідеал російського князя. Саме Ярославу в майбутньому вдасться запобігти усобиці, що починається в Київській Русі і забезпечити своїй державі міжнародне визнання і авторитет, побудувати багато інших міст. Але 1010 рік – це час, коли Ярослав ще не був князем всієї Русі, він був ще простим ростовським князем. Це було дуже неспокійний час і Ярослав хоче навести порядок в своїх землях – припинити работоргівлю його людьми, які здійснюють розбійники, об'єднати всі племена, що входять в його державу і побудувати могутню фортецю. Але в найважливіший моментвін потрапляє в полон до кровожерних язичників, адже Русь всього двадцять років тому хрестилася і перешли в нову віру далеко не все. Там він знайомиться з дочкою вождя язичницького племені Райдой і зовсім не вчасно для нього закохується в красуню. Але тепер, щоб досягти всіх своїх цілей Ярославу для початку потрібного постаратися вижити.


Интерны онлайн новые серии бесплатно
На порталі ви маєте можливість скачати фільми, також багато хорошої музики, в нас такоє є великий архів програми та ігор, ще можна дивитись нові фільми онлайн - безкоштовно без реєстрації та смс

Понравился фильм? Добавь в сервисы ниже!

Большая грудь фото девушки!


ігри для дівчат


Смотрите только в нашем кинотеатре фильм Ярослав. Тысячу лет назад (2010) онлайн бесплатно и ненадо регистрации.


Категория фильма: Исторические | Сколько просмотрело: 946 | Залил: naz | Рейтинг: 0.0/0

Еще фильмы онлайн смотреть 2011:
Вам предоставленой фильм Ярослав. Тысячу лет назад (2010) онлайн, который вы можете посмотреть онлайн только у нас можно смотреть онлайн фильмы без оплаты потому что мы работаем ради Вас! Спасибо что Вы с нами!
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Код *:

Софт може бути безкоштовний, ми знаєм хороший портал де нетреба за нього платити. Також там такий вид розваг як ігри та анекдоти, там дійсно весело та комфортно. Фільми онлайн недадуть вам заснути, а хороша нова музика підніме вам настрій памятай все це тільки на сайті - jay-zi.at.ua
| Танки онлайн играть бесплатно
Все фильмы есть здесь ненадо бродить по интернету будь с нами! Ты достоен лучшего, поверь что смотреть фильм онлайн можно здесь бесплатно, на сайте нет лишней информации!
фильмы онлайн   |   Go   |    © Хостинг от uCoz 2007-2011 «filmpack.ucoz.net»