Смотреть фильмы онлайн

Фильмы онлайн » Ужасы » Двойка (2010) онлайн

Двойка (2010) онлайн

Двойка (2010) онлайн

Де тільки не орудують маніяки в нашому світі. Стало небезпечно виходити вночі на вулицю, скрізь і усюди навіть серед біла дня на вас можуть напасти, побити, пограбувати і убити. Але вбивці і маніяки у фільмі "Двійка" пішли на зовсім безпрецедентний крок – вони напали на найзвичайнішу американську школу. Правда в цей час більшість дітей вже покинули будівлю школи і пішли додому, проте частина вчителів і декілька дітей залишилися ще там. У наш час злочинною діяльністю дуже часто стали займатися молоді люди і у фільмі "Двійка" маніяки, що увірвалися в школу, також є підлітками, що приховують своїх осіб капюшоном. Опинившись усередині будівлі і захопивши його вони вирішують здійснити там всі свої сокровенні, садистські бажання, влаштувавши справжню криваву бійню. Вони зуміли перелякати всіх людей, що знаходилися в цій будівлі, і незабаром від погроз вони перейшли на дії. Вижити в цій страшній м'ясорубці навряд чи зможе багато хто.


Интерны онлайн новые серии бесплатно
На порталі ви маєте можливість скачати фільми, також багато хорошої музики, в нас такоє є великий архів програми та ігор, ще можна дивитись нові фільми онлайн - безкоштовно без реєстрації та смс

Понравился фильм? Добавь в сервисы ниже!

Большая грудь фото девушки!


ігри для дівчат


Смотрите только в нашем кинотеатре фильм Двойка (2010) онлайн бесплатно и ненадо регистрации.


Категория фильма: Ужасы | Сколько просмотрело: 796 | Залил: naz | Рейтинг: 0.0/0

Еще фильмы онлайн смотреть 2011:
Вам предоставленой фильм Двойка (2010) онлайн, который вы можете посмотреть онлайн только у нас можно смотреть онлайн фильмы без оплаты потому что мы работаем ради Вас! Спасибо что Вы с нами!
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Код *:

Софт може бути безкоштовний, ми знаєм хороший портал де нетреба за нього платити. Також там такий вид розваг як ігри та анекдоти, там дійсно весело та комфортно. Фільми онлайн недадуть вам заснути, а хороша нова музика підніме вам настрій памятай все це тільки на сайті - jay-zi.at.ua
| Танки онлайн играть бесплатно
Все фильмы есть здесь ненадо бродить по интернету будь с нами! Ты достоен лучшего, поверь что смотреть фильм онлайн можно здесь бесплатно, на сайте нет лишней информации!
фильмы онлайн   |   Go   |    © Хостинг от uCoz 2007-2011 «filmpack.ucoz.net»