Смотреть фильмы онлайн

Фильмы онлайн » Мелодрамы » Ты и я (2011) онлайн

Ты и я (2011) онлайн

Ты и я (2011) онлайн

Кожна людина має право захоплюватися, цікавитися і любити ту групу виконавців пісень, яка йому подобається більше всього. Це може бути звичайна поп-музика, доля – музика, класика, та все що завгодно.Проте існує ще і один дуже важливий момент: є люди, які переходять грань між звичайним шанувальником творчості і фанатизмом в як там не є найгіршому сенсі цього слова. Джейні Соєр що приїхала з далекої Америки, зовсім ще молода дівчина, що поселилася в Москві захоплюється популярною групою Тату достатньо сильно, але старається не переходить грані розумного. Але Джейні не одна така дівчина закоханий в Тату у всій Росії, завдяки чату вона знайомиться з іншою дівчиною Ланной Старкової, що живе в маленькому містечку, але також обожнююча Тату.
Одного разу Джейн і Ланна зустрічаються в Москві і разом йдуть на цілком звичайний концерт улюбленої групи. Але все складається дуже незвичайним чином і дівчата втягуються в цілий ряд неймовірних подій і потрапляють в сильно заплутану історію, з якої після дуже нетривалого часу виходять зовсім іншими людьми.


Интерны онлайн новые серии бесплатно
На порталі ви маєте можливість скачати фільми, також багато хорошої музики, в нас такоє є великий архів програми та ігор, ще можна дивитись нові фільми онлайн - безкоштовно без реєстрації та смс

Понравился фильм? Добавь в сервисы ниже!

Большая грудь фото девушки!


ігри для дівчат


Смотрите только в нашем кинотеатре фильм Ты и я (2011) онлайн бесплатно и ненадо регистрации.


Категория фильма: Мелодрамы | Сколько просмотрело: 958 | Залил: naz | Рейтинг: 0.0/0

Еще фильмы онлайн смотреть 2011:
Вам предоставленой фильм Ты и я (2011) онлайн, который вы можете посмотреть онлайн только у нас можно смотреть онлайн фильмы без оплаты потому что мы работаем ради Вас! Спасибо что Вы с нами!
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Код *:

Софт може бути безкоштовний, ми знаєм хороший портал де нетреба за нього платити. Також там такий вид розваг як ігри та анекдоти, там дійсно весело та комфортно. Фільми онлайн недадуть вам заснути, а хороша нова музика підніме вам настрій памятай все це тільки на сайті - jay-zi.at.ua
| Танки онлайн играть бесплатно
Все фильмы есть здесь ненадо бродить по интернету будь с нами! Ты достоен лучшего, поверь что смотреть фильм онлайн можно здесь бесплатно, на сайте нет лишней информации!
фильмы онлайн   |   Go   |    © Хостинг от uCoz 2007-2011 «filmpack.ucoz.net»