Смотреть фильмы онлайн

Фильмы онлайн » Анимационные » Три богатыря и Шамаханская царица (2011) онлайн

Три богатыря и Шамаханская царица (2011) онлайн

Три богатыря и Шамаханская царица (2011) онлайн

З якими лиходіями, негідниками, чудовиськами тільки не билися російські богатирі! Вони були на краю Землі, бачили найзапекліше підбурництво спокою простих російських громадян, але тепер їм доведеться зіткнутися з щось абсолютно новим і дуже страшним. По-перше, кому ним? Трьом російським богатирям – Алеше Поповичеві, Іллі Муромце і Добрине Никітічу, які відомі нам не тільки з російського фольклору, але і завдяки окремим серіям, що вже вийшли до цього про цих богатирів мультфільмів. По-друге, кому ж вони всі разом повинні протистояти? Якійсь чарівній цариці Шамаханськой, яка поклала вже своє око на Київського князя. Тільки вийшовши за нього заміж вона може здійснити всі свої підступні задуми. Знаючи репутацію Шамаханськой цариці з відпустки в терміновому порядку були викликані три росіяни богатиря. Їм здається ця справа дуже простою, тим більше для прославлених богатирів, але в той же час їм хочеться зайнятися хоч чимось і не сидіти без діла. Але у цариці приховані козирі в рукаві і трьом богатирям доведеться застосувати всю свою силушку богатирську, щоб справитися з чаклункою.


Интерны онлайн новые серии бесплатно
На порталі ви маєте можливість скачати фільми, також багато хорошої музики, в нас такоє є великий архів програми та ігор, ще можна дивитись нові фільми онлайн - безкоштовно без реєстрації та смс

Понравился фильм? Добавь в сервисы ниже!

Большая грудь фото девушки!


ігри для дівчат


Смотрите только в нашем кинотеатре фильм Три богатыря и Шамаханская царица (2011) онлайн бесплатно и ненадо регистрации.


Категория фильма: Анимационные | Сколько просмотрело: 1473 | Залил: naz | Рейтинг: 0.0/0

Еще фильмы онлайн смотреть 2011:
Вам предоставленой фильм Три богатыря и Шамаханская царица (2011) онлайн, который вы можете посмотреть онлайн только у нас можно смотреть онлайн фильмы без оплаты потому что мы работаем ради Вас! Спасибо что Вы с нами!
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Код *:

Софт може бути безкоштовний, ми знаєм хороший портал де нетреба за нього платити. Також там такий вид розваг як ігри та анекдоти, там дійсно весело та комфортно. Фільми онлайн недадуть вам заснути, а хороша нова музика підніме вам настрій памятай все це тільки на сайті - jay-zi.at.ua
| Танки онлайн играть бесплатно
Все фильмы есть здесь ненадо бродить по интернету будь с нами! Ты достоен лучшего, поверь что смотреть фильм онлайн можно здесь бесплатно, на сайте нет лишней информации!
фильмы онлайн   |   Go   |    © Хостинг от uCoz 2007-2011 «filmpack.ucoz.net»