Смотреть фильмы онлайн

Фильмы онлайн » Приключения » След панды (2009) онлайн

След панды (2009) онлайн

След панды (2009) онлайн

Всі схожі люди тягнуться один до одного. Якщо у них є загальні інтереси, загальні прагнення, традиції, бажання, то такі люди зустрівшись вже не розлучаться ніколи. Весь свій вільний час вони проводять разом і коли наступають у одного з них проблеми, інший відразу приходить на виручку.
Схожа ситуація відбулася з одним зовсім самотнім хлопчиком, у якого не було батьків. Одного разу він знаходить випадковим чином ледве живого дитинчати панди. Дитинча рятувалося від рук браконьєрів, а ось його мама вже не врятувалася.У цієї самотньої тварини і не менш самотньої дитини є багато загального і їм вдається дуже швидко подружилися. Панда видужує і ось вони вже разом і ним не так самотньо удвох. Життя їх міняється і міняється в кращу сторону. Але чи довго це продовжиться, адже браконьєри рано чи пізно повинні повернутися в ліс.Тепер хлопчик вважає своїм обов'язком захистити свого друга, але чи вийде у нього це.


Интерны онлайн новые серии бесплатно
На порталі ви маєте можливість скачати фільми, також багато хорошої музики, в нас такоє є великий архів програми та ігор, ще можна дивитись нові фільми онлайн - безкоштовно без реєстрації та смс

Понравился фильм? Добавь в сервисы ниже!

Большая грудь фото девушки!


ігри для дівчат


Смотрите только в нашем кинотеатре фильм След панды (2009) онлайн бесплатно и ненадо регистрации.


Категория фильма: Приключения | Сколько просмотрело: 916 | Залил: naz | Рейтинг: 0.0/0

Еще фильмы онлайн смотреть 2011:
Вам предоставленой фильм След панды (2009) онлайн, который вы можете посмотреть онлайн только у нас можно смотреть онлайн фильмы без оплаты потому что мы работаем ради Вас! Спасибо что Вы с нами!
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Код *:

Софт може бути безкоштовний, ми знаєм хороший портал де нетреба за нього платити. Також там такий вид розваг як ігри та анекдоти, там дійсно весело та комфортно. Фільми онлайн недадуть вам заснути, а хороша нова музика підніме вам настрій памятай все це тільки на сайті - jay-zi.at.ua
| Танки онлайн играть бесплатно
Все фильмы есть здесь ненадо бродить по интернету будь с нами! Ты достоен лучшего, поверь что смотреть фильм онлайн можно здесь бесплатно, на сайте нет лишней информации!
фильмы онлайн   |   Go   |    © Хостинг от uCoz 2007-2011 «filmpack.ucoz.net»