Смотреть фильмы онлайн

Фильмы онлайн » Приключения » Ожидание Мери (2010) онлайн

Ожидание Мери (2010) онлайн

Ожидание Мери (2010) онлайн

Проблема вагітностей в ранньому віці існує у всьому світі і її всі визнають. Правда, як боротися з цим бичем 21 століття ніхто до ладу не знає. А поки маститі учені сушать голову над цією глобальною проблемою ще зовсім молодим мамам доводиться самостійно справлятися із закругленим животом. Чи зберігати дитину зачатого випадковим чином і ще зовсім не запланованого, а значить нежданого? Мері, типова представниця вагітних молодих дівчат вирішує залишити малюка. Але підтримка їй чекати нізвідки. Її тато, що ніколи не піклувався про неї і додавав весь свій вільний час розвагам і гулянкам не хоче і на цей раз вирішувати проблему, що невідомо звідки з'явилася, – свою дочку, та ще вагітну. Всі від неї відвертаються і Мері вирішує виїхати з непривітного і злого міста в зовсім маленьке і затишне містечко Нью-Мексіко.
Саме там Мері зустрічає співчуваючих нею людей, які готові допомогти їй радами, моральною підтримкою і всім, чим зможуть. Мері розуміє, что тут, оточена людьми, що люблять її, далеко від суєти крупних міст, вона щаслива. Як тільки у неї з'явиться маленьке, кричуще і таке, що вимагає поїсти диво, зміниться і сама Мері, перетворившись на справжню дорослу матір.


Интерны онлайн новые серии бесплатно
На порталі ви маєте можливість скачати фільми, також багато хорошої музики, в нас такоє є великий архів програми та ігор, ще можна дивитись нові фільми онлайн - безкоштовно без реєстрації та смс

Понравился фильм? Добавь в сервисы ниже!

Большая грудь фото девушки!


ігри для дівчат


Смотрите только в нашем кинотеатре фильм Ожидание Мери (2010) онлайн бесплатно и ненадо регистрации.


Категория фильма: Приключения | Сколько просмотрело: 693 | Залил: naz | Рейтинг: 0.0/0

Еще фильмы онлайн смотреть 2011:
Вам предоставленой фильм Ожидание Мери (2010) онлайн, который вы можете посмотреть онлайн только у нас можно смотреть онлайн фильмы без оплаты потому что мы работаем ради Вас! Спасибо что Вы с нами!
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Код *:

Софт може бути безкоштовний, ми знаєм хороший портал де нетреба за нього платити. Також там такий вид розваг як ігри та анекдоти, там дійсно весело та комфортно. Фільми онлайн недадуть вам заснути, а хороша нова музика підніме вам настрій памятай все це тільки на сайті - jay-zi.at.ua
| Танки онлайн играть бесплатно
Все фильмы есть здесь ненадо бродить по интернету будь с нами! Ты достоен лучшего, поверь что смотреть фильм онлайн можно здесь бесплатно, на сайте нет лишней информации!
фильмы онлайн   |   Go   |    © Хостинг от uCoz 2007-2011 «filmpack.ucoz.net»