Смотреть фильмы онлайн

Фильмы онлайн » Приключения » Я-Четвертый (2011) онлайн

Я-Четвертый (2011) онлайн

Я-Четвертый (2011) онлайн

В світі орудують якісь особливі, дивні і невразливі вбивці. У них одна мета – знищити сім певних підлітків, які живуть в абсолютно різних куточках наший невеликої планети. Їм вдається убити три, які практично все своє нелегке і недовге життя провели в перегонах, ретельно ховаючись, застосовуючи всі мислимі і немислимі способи конспірації лише б сховатися від переслідувачів. Але вбивці знайшли і їх. На черзі четвертий, який рано чи пізно повинен зустрітися в нерівній сутичці з цими вбивцями, що володіють жахливою, нелюдською силою. Навіщо їм знадобилося вбивати звичайних підлітків? Або ці підлітки з фільму "Я - Четвертий" не зовсім звичайні.? І дійсно, всі підлітки володіють чарівною силою, але троє не змогли справитися з вбивцями не дивлячись на всіх своїх надздібності. Насправді, з ними неможливо справитися.Але четвертому, щоб вижити потрібно зробити неможливе і він починає ретельно готуватися.


Интерны онлайн новые серии бесплатно
На порталі ви маєте можливість скачати фільми, також багато хорошої музики, в нас такоє є великий архів програми та ігор, ще можна дивитись нові фільми онлайн - безкоштовно без реєстрації та смс

Понравился фильм? Добавь в сервисы ниже!

Большая грудь фото девушки!


ігри для дівчат


Смотрите только в нашем кинотеатре фильм Я-Четвертый (2011) онлайн бесплатно и ненадо регистрации.


Категория фильма: Приключения | Сколько просмотрело: 1555 | Залил: naz | Рейтинг: 0.0/0

Еще фильмы онлайн смотреть 2011:
Вам предоставленой фильм Я-Четвертый (2011) онлайн, который вы можете посмотреть онлайн только у нас можно смотреть онлайн фильмы без оплаты потому что мы работаем ради Вас! Спасибо что Вы с нами!
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Код *:

Софт може бути безкоштовний, ми знаєм хороший портал де нетреба за нього платити. Також там такий вид розваг як ігри та анекдоти, там дійсно весело та комфортно. Фільми онлайн недадуть вам заснути, а хороша нова музика підніме вам настрій памятай все це тільки на сайті - jay-zi.at.ua
| Танки онлайн играть бесплатно
Все фильмы есть здесь ненадо бродить по интернету будь с нами! Ты достоен лучшего, поверь что смотреть фильм онлайн можно здесь бесплатно, на сайте нет лишней информации!
фильмы онлайн   |   Go   |    © Хостинг от uCoz 2007-2011 «filmpack.ucoz.net»