Смотреть фильмы онлайн

Фильмы онлайн » Приключения » Железная хватка (2011) онлайн

Железная хватка (2011) онлайн

Железная хватка (2011) онлайн

Смерть рідної людини – це завжди страшно. Ще страшніше, коли смерть ця раптова і насильницька. За вбивство зазвичай прийнято платити на тому світі, але ж рідні люди убитого не хочуть чекати настільки довго.Так трапилося і з маленькою чотирнадцятирічною дівчинкою Метті Росс, отця якого убив Том Ченні – відомий кілер. Вона присягнулася помститися за смерть найближчої нею людини.Том Ченні невловимий і вже довгий час скоює свої злочини, але маленька і рішуча дівчинка вирішує з цим покінчити раз і назавжди. Вона хоче зробити те, що не вдавалося нікому до неї.Проте справитися з професійним кілером їй не вдасться поодинці і тому вона умовляє допомогти їй Рустеру Когберну, маршалові, який відомий своєю "залізною хваткою". До них приєднується Ла Беф, молодий хлопець, який також полює за кілером. Проте тріо, що навіть об'єдналося, буде дуже непросто справитися з своєю головною метою і незабаром вони самі можуть її стати.


Интерны онлайн новые серии бесплатно
На порталі ви маєте можливість скачати фільми, також багато хорошої музики, в нас такоє є великий архів програми та ігор, ще можна дивитись нові фільми онлайн - безкоштовно без реєстрації та смс

Понравился фильм? Добавь в сервисы ниже!

Большая грудь фото девушки!


ігри для дівчат


Смотрите только в нашем кинотеатре фильм Железная хватка (2011) онлайн бесплатно и ненадо регистрации.


Категория фильма: Приключения | Сколько просмотрело: 1043 | Залил: naz | Рейтинг: 0.0/0

Еще фильмы онлайн смотреть 2011:
Вам предоставленой фильм Железная хватка (2011) онлайн, который вы можете посмотреть онлайн только у нас можно смотреть онлайн фильмы без оплаты потому что мы работаем ради Вас! Спасибо что Вы с нами!
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Код *:

Софт може бути безкоштовний, ми знаєм хороший портал де нетреба за нього платити. Також там такий вид розваг як ігри та анекдоти, там дійсно весело та комфортно. Фільми онлайн недадуть вам заснути, а хороша нова музика підніме вам настрій памятай все це тільки на сайті - jay-zi.at.ua
| Танки онлайн играть бесплатно
Все фильмы есть здесь ненадо бродить по интернету будь с нами! Ты достоен лучшего, поверь что смотреть фильм онлайн можно здесь бесплатно, на сайте нет лишней информации!
фильмы онлайн   |   Go   |    © Хостинг от uCoz 2007-2011 «filmpack.ucoz.net»