Смотреть фильмы онлайн

Фильмы онлайн » Комедия » Выкрутасы (2011) онлайн

Выкрутасы (2011) онлайн

Выкрутасы (2011) онлайн

Де в наший країні в сучасні будні знайти простого, інтелігентного, непитущого чоловіка? Треба шукати в "інтелігентних" професіях, наприклад, у вчительській серед. Ось, допустимий, вчитель Слава. У нього вже дуже давно з'явилася мрія – він бажає стати відомим письменником. Йому здається, що для цього у нього є всі завдатки письменника і крім того, він вже написав цілий роман і готовий підкорити за допомогою його Москву, куди він і відправляється. Проте несподівано для себе там він в буквальному розумінні цього слова на дорозі зустрічає Красуню-Надю і вони закохуються один в одного немов в казці - з першого погляду. Вона кидає все і вся і виїжджає разом з своїм полюбленим вчителем Славою. Коли б не одне "але" це була б чергова щаслива історія любові, коли випадковим чином люди, що є другою половинкою один для одного зустрічаються і одружуються.Але є одне "але" - у Наді вже є жених і людина цей дуже багатий і відомий. Його звуть Подіни і він не зупинятиметься ні перед чим лише б повернути свою наречену назад.Чи багато шансів у Слави і чи зможе він хоч в чомусь конкурувати з Денні в боротьбі за серце красуні?


Интерны онлайн новые серии бесплатно
На порталі ви маєте можливість скачати фільми, також багато хорошої музики, в нас такоє є великий архів програми та ігор, ще можна дивитись нові фільми онлайн - безкоштовно без реєстрації та смс

Понравился фильм? Добавь в сервисы ниже!

Большая грудь фото девушки!


ігри для дівчат


Смотрите только в нашем кинотеатре фильм Выкрутасы (2011) онлайн бесплатно и ненадо регистрации.


Категория фильма: Комедия | Сколько просмотрело: 1134 | Залил: naz | Рейтинг: 0.0/0

Еще фильмы онлайн смотреть 2011:
Вам предоставленой фильм Выкрутасы (2011) онлайн, который вы можете посмотреть онлайн только у нас можно смотреть онлайн фильмы без оплаты потому что мы работаем ради Вас! Спасибо что Вы с нами!
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Код *:

Софт може бути безкоштовний, ми знаєм хороший портал де нетреба за нього платити. Також там такий вид розваг як ігри та анекдоти, там дійсно весело та комфортно. Фільми онлайн недадуть вам заснути, а хороша нова музика підніме вам настрій памятай все це тільки на сайті - jay-zi.at.ua
| Танки онлайн играть бесплатно
Все фильмы есть здесь ненадо бродить по интернету будь с нами! Ты достоен лучшего, поверь что смотреть фильм онлайн можно здесь бесплатно, на сайте нет лишней информации!
фильмы онлайн   |   Go   |    © Хостинг от uCoz 2007-2011 «filmpack.ucoz.net»