Смотреть фильмы онлайн

Фильмы онлайн » Мелодрамы » В компании мужчин (2010) онлайн

В компании мужчин (2010) онлайн

В компании мужчин (2010) онлайн

Фільм "В компанії чоловіків" знятий на основі реальних подій. Всі чули про теорію чорних і білих смуг в житті. Для зовсім ще молодого хлопця одного разу наступила справжня біла смуга – він влаштовується на високооплачувану роботу і отримує завдяки цьому не тільки високу зарплату, але і пристойний статус, а окрім цього ще і необхідне для молодих людей самоствердження. Тепер він ганяє на дорогій тачці і дозволяє собі все, про що колись мріяв.Причому добився він всього цього своєю працею – адже він насправді розумний хлопець, цілеспрямований і старанний, з перспективним, світлим майбутньому.
Але по тій же теорії смуг, білу смугу повинна змінити чорна і після несподіваного звільнення у зв'язку з світовою економічною кризою, що вибухнула, він втрачає все чого зумів добитися в житті. Наступають по істині чорні дні. Тепер він ніхто і хлопцю потрібно щонайшвидше звикнути до того, що він вже просто не може собі дозволити нічого з свого минулого життя. І навіть більш того, відтепер він нождий день думає про те, де узяти гроші на своє існування в наступний день. Йому нічого не залишається як спробувати себе в абсолютно новій ролі робочого на будівництві.


Интерны онлайн новые серии бесплатно
На порталі ви маєте можливість скачати фільми, також багато хорошої музики, в нас такоє є великий архів програми та ігор, ще можна дивитись нові фільми онлайн - безкоштовно без реєстрації та смс

Понравился фильм? Добавь в сервисы ниже!

Большая грудь фото девушки!


ігри для дівчат


Смотрите только в нашем кинотеатре фильм В компании мужчин (2010) онлайн бесплатно и ненадо регистрации.


Категория фильма: Мелодрамы | Сколько просмотрело: 920 | Залил: naz | Рейтинг: 0.0/0

Еще фильмы онлайн смотреть 2011:
Вам предоставленой фильм В компании мужчин (2010) онлайн, который вы можете посмотреть онлайн только у нас можно смотреть онлайн фильмы без оплаты потому что мы работаем ради Вас! Спасибо что Вы с нами!
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Код *:

Софт може бути безкоштовний, ми знаєм хороший портал де нетреба за нього платити. Також там такий вид розваг як ігри та анекдоти, там дійсно весело та комфортно. Фільми онлайн недадуть вам заснути, а хороша нова музика підніме вам настрій памятай все це тільки на сайті - jay-zi.at.ua
| Танки онлайн играть бесплатно
Все фильмы есть здесь ненадо бродить по интернету будь с нами! Ты достоен лучшего, поверь что смотреть фильм онлайн можно здесь бесплатно, на сайте нет лишней информации!
фильмы онлайн   |   Go   |    © Хостинг от uCoz 2007-2011 «filmpack.ucoz.net»