Смотреть фильмы онлайн

Фильмы онлайн » Ужасы » Топор 2 (2010) онлайн

Топор 2 (2010) онлайн

Топор 2 (2010) онлайн

Мерібет крупно повезло, вона залишилася жива. Вона побувала в болоті відомого різника Віктора Кроулі і зуміла врятувати своє життя, дивом втікши з цього проклятого місця. Історія ця могла б закінчиться і фільм "Сокира 2" не вийшов би ніколи, але Мерібет на цьому не заспокоюється, адже після пережитого кошмару вона не може навіть нормально заснути – їй сняться кошмари. Випадковим чином вона дізнається, що зв'язувала її сім'ю з м'ясником і після цього Мерібет повна рішучості знищити вбивцю і знайти тіла своїх родичів і близьких. Для цього вона набирає цілу команду відчайдушних хлоп'ят, готових піти на зловісне болото і розправитися з Віктором Кроулі раз в і назавжди. Вони прочісують все болото у пошуках різника і ніяк не можуть його знайти. Виявляється річ у тому, що полювання вже почалося і в ролі мисливця виступає сам м'ясник, якого витягнувши всі свої знаряддя вбивства сам знаходить відчайдушних хлоп'ят. І тепер уже вони шукають вихід з цього пекла, поступово розуміючи, що ніякого виходу не немає.


Интерны онлайн новые серии бесплатно
На порталі ви маєте можливість скачати фільми, також багато хорошої музики, в нас такоє є великий архів програми та ігор, ще можна дивитись нові фільми онлайн - безкоштовно без реєстрації та смс

Понравился фильм? Добавь в сервисы ниже!

Большая грудь фото девушки!


ігри для дівчат


Смотрите только в нашем кинотеатре фильм Топор 2 (2010) онлайн бесплатно и ненадо регистрации.


Категория фильма: Ужасы | Сколько просмотрело: 713 | Залил: naz | Рейтинг: 0.0/0

Еще фильмы онлайн смотреть 2011:
Вам предоставленой фильм Топор 2 (2010) онлайн, который вы можете посмотреть онлайн только у нас можно смотреть онлайн фильмы без оплаты потому что мы работаем ради Вас! Спасибо что Вы с нами!
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Код *:

Софт може бути безкоштовний, ми знаєм хороший портал де нетреба за нього платити. Також там такий вид розваг як ігри та анекдоти, там дійсно весело та комфортно. Фільми онлайн недадуть вам заснути, а хороша нова музика підніме вам настрій памятай все це тільки на сайті - jay-zi.at.ua
| Танки онлайн играть бесплатно
Все фильмы есть здесь ненадо бродить по интернету будь с нами! Ты достоен лучшего, поверь что смотреть фильм онлайн можно здесь бесплатно, на сайте нет лишней информации!
фильмы онлайн   |   Go   |    © Хостинг от uCoz 2007-2011 «filmpack.ucoz.net»