Смотреть фильмы онлайн

Фильмы онлайн » Мелодрамы » Субмарино (2010) онлайн

Субмарино (2010) онлайн

Субмарино (2010) онлайн

Кожна людина переживає яке-небудь серйозне горе і нещастя по-своєму. Є деякі дуже сильні і самостійні особи, які після кожного удару долі стають тільки сильніше. Але такі людей небагато, більшість же ламаються і після страшної події починають самі руйнувати своє ж життя. Так і відбулося в одній з сімей, що складається з трьох дітей і однієї п'ючої матері. Двоє старших наглядали за самим молодшим, але не змогли устежити і у результаті молодший гине. Після цієї катастрофи кожен з братів винить себе і вважає, що саме він, як ніхто інший винен в тому, що трапився і при цьому кожен з них ненавидить іншого. Життя братів згодом зовсім не вдалося – Нік потрапив у в'язницю, а Мартін став наркоманом. Їх шляхи розійшлися, але їм належить знов зустрітися на похоронах матері. До цього часу Нік виходить з в'язниці, правда не позбавившись від алкогольної залежності. Брати зустрінуться і побачать до якого життя вони дійшли.Якщо вони зуміють пробачити один одного, то можливоу них з'явиться майбутнє.


Интерны онлайн новые серии бесплатно
На порталі ви маєте можливість скачати фільми, також багато хорошої музики, в нас такоє є великий архів програми та ігор, ще можна дивитись нові фільми онлайн - безкоштовно без реєстрації та смс

Понравился фильм? Добавь в сервисы ниже!

Большая грудь фото девушки!


ігри для дівчат


Смотрите только в нашем кинотеатре фильм Субмарино (2010) онлайн бесплатно и ненадо регистрации.


Категория фильма: Мелодрамы | Сколько просмотрело: 506 | Залил: naz | Рейтинг: 0.0/0

Еще фильмы онлайн смотреть 2011:
Вам предоставленой фильм Субмарино (2010) онлайн, который вы можете посмотреть онлайн только у нас можно смотреть онлайн фильмы без оплаты потому что мы работаем ради Вас! Спасибо что Вы с нами!
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Код *:

Софт може бути безкоштовний, ми знаєм хороший портал де нетреба за нього платити. Також там такий вид розваг як ігри та анекдоти, там дійсно весело та комфортно. Фільми онлайн недадуть вам заснути, а хороша нова музика підніме вам настрій памятай все це тільки на сайті - jay-zi.at.ua
| Танки онлайн играть бесплатно
Все фильмы есть здесь ненадо бродить по интернету будь с нами! Ты достоен лучшего, поверь что смотреть фильм онлайн можно здесь бесплатно, на сайте нет лишней информации!
фильмы онлайн   |   Go   |    © Хостинг от uCoz 2007-2011 «filmpack.ucoz.net»