Смотреть фильмы онлайн

Фильмы онлайн » Военные » Снайпер.Оружие возмездия(2009) онлайн

Снайпер.Оружие возмездия(2009) онлайн

Снайпер.Оружие возмездия(2009) онлайн

У 1942 році під Сталінградом група старшого лейтенанта Яшина стикається з хитрим супротивником — німецьким капітаном Карлом Кляйстом. У підстроєній ним пастці гине дівчина-снайпер Алеся Мікуліч, а сам Яшин отримує важке поранення. Війна закінчена, і Яшин тепер виконує роль коменданта в невеликому німецькому містечку. Його помічник знаходить в будівлі старої мануфактури підозрілі креслення. У підступах таємної зброї нацистської Німеччини, в містечко приїжджає інженер Міхайлов. Незабаром з'ясовується, що секретну лабораторію охороняє група німецьких снайперів під керівництвом Карла Кляйста. Яшину надається можливість помститися за свою убиту любов.


Интерны онлайн новые серии бесплатно
На порталі ви маєте можливість скачати фільми, також багато хорошої музики, в нас такоє є великий архів програми та ігор, ще можна дивитись нові фільми онлайн - безкоштовно без реєстрації та смс

Понравился фильм? Добавь в сервисы ниже!

Большая грудь фото девушки!


ігри для дівчат


Смотрите только в нашем кинотеатре фильм Снайпер.Оружие возмездия(2009) онлайн бесплатно и ненадо регистрации.


Категория фильма: Военные | Сколько просмотрело: 949 | Залил: naz | Рейтинг: 0.0/0

Еще фильмы онлайн смотреть 2011:
Вам предоставленой фильм Снайпер.Оружие возмездия(2009) онлайн, который вы можете посмотреть онлайн только у нас можно смотреть онлайн фильмы без оплаты потому что мы работаем ради Вас! Спасибо что Вы с нами!
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Код *:

Софт може бути безкоштовний, ми знаєм хороший портал де нетреба за нього платити. Також там такий вид розваг як ігри та анекдоти, там дійсно весело та комфортно. Фільми онлайн недадуть вам заснути, а хороша нова музика підніме вам настрій памятай все це тільки на сайті - jay-zi.at.ua
| Танки онлайн играть бесплатно
Все фильмы есть здесь ненадо бродить по интернету будь с нами! Ты достоен лучшего, поверь что смотреть фильм онлайн можно здесь бесплатно, на сайте нет лишней информации!
фильмы онлайн   |   Go   |    © Хостинг от uCoz 2007-2011 «filmpack.ucoz.net»