Смотреть фильмы онлайн

Фильмы онлайн » Приключения » Щелкунчик и Крысиный король (2010) онлайн

Щелкунчик и Крысиный король (2010) онлайн

Щелкунчик и Крысиный король (2010) онлайн

Якщо людина багата, то зазвичай у нього, неначе завдяки руху чарівної палички, з'являється багато друзів. Проте, навіть не дивлячись на те, що батьки Маленької Мері достатньо забезпечені люди і дівчинка живе в розкішному великому особняку, вона в глибині душі відчуває себе дуже самотньою. У неї є батьки, що люблять, але у них дуже багато всяких справ і часу на свою улюблену дочечку зовсім не залишається. У неї є брат, який хоч і любить сестру, але ніколи не упускає шансу над нею посміятися і пожартувати. Коли немає спілкування з людьми, маленькі діти часто замикаються в собі і починають спілкуватися з своїми улюбленими іграшками. Для Мері такою іграшкою є дерев'яна лялька – Лускунчик, яка несподівано пожвавила, перетворюючись із звичайної деревинки в сьогодення, жива істота і переносить дівчинку в свій, чарівний мир. Але в цьому світі справи йдуть просто жахливо – містом править Щурячий Король за допомогою справжнього полчища щурів, вони безчинствують і всі казкові персонажі, що населяють місто разом з Маленькою Мері і Лускунчиком повинні зустрітися в рішучій, найголовнішій сутичці з Щурячим Королем і його численною армією.


Интерны онлайн новые серии бесплатно
На порталі ви маєте можливість скачати фільми, також багато хорошої музики, в нас такоє є великий архів програми та ігор, ще можна дивитись нові фільми онлайн - безкоштовно без реєстрації та смс

Понравился фильм? Добавь в сервисы ниже!

Большая грудь фото девушки!


ігри для дівчат


Смотрите только в нашем кинотеатре фильм Щелкунчик и Крысиный король (2010) онлайн бесплатно и ненадо регистрации.


Категория фильма: Приключения | Сколько просмотрело: 811 | Залил: naz | Рейтинг: 0.0/0

Еще фильмы онлайн смотреть 2011:
Вам предоставленой фильм Щелкунчик и Крысиный король (2010) онлайн, который вы можете посмотреть онлайн только у нас можно смотреть онлайн фильмы без оплаты потому что мы работаем ради Вас! Спасибо что Вы с нами!
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Код *:

Софт може бути безкоштовний, ми знаєм хороший портал де нетреба за нього платити. Також там такий вид розваг як ігри та анекдоти, там дійсно весело та комфортно. Фільми онлайн недадуть вам заснути, а хороша нова музика підніме вам настрій памятай все це тільки на сайті - jay-zi.at.ua
| Танки онлайн играть бесплатно
Все фильмы есть здесь ненадо бродить по интернету будь с нами! Ты достоен лучшего, поверь что смотреть фильм онлайн можно здесь бесплатно, на сайте нет лишней информации!
фильмы онлайн   |   Go   |    © Хостинг от uCoz 2007-2011 «filmpack.ucoz.net»