Смотреть фильмы онлайн

Фильмы онлайн » Мелодрамы » Секретариат (2010) онлайн

Секретариат (2010) онлайн

Секретариат (2010) онлайн

Назва фільму "Секретаріат" може ввести вас в оману будь-якої людини. Ні, перед вами фільм не про любителів сидіти за папірцями і виконувати рутинну, нудну роботу, цей фільм не розповідатиме про секретарів і про подібний відділ в якій-небудь фірмі. Фільм про коня з кличкою Секретаріат. Кінь багато в чому унікальний – крім її краси, грації у неї є ще і швидкість. Саме по цьому Секретаріат бере участь в скачках і бере участь вельми успішно.
Пенні проста домогосподарка і нічого не розуміє в бізнесі, який створив її отець, але вона дуже любить коней і разом з своїм блискучим тренером Люсьеном вона готова брати участь в скачках на своєму улюбленому коні Секретаріаті. Разом вони немов одне ціле, разом вони добиваються приголомшливих результатів, та таких, які вже протягом останньої чверті століття ніхто не досягав.Разом вони встановлять нові рекорди і про них ще не одне десятиліття складатимуться легенди.


Интерны онлайн новые серии бесплатно
На порталі ви маєте можливість скачати фільми, також багато хорошої музики, в нас такоє є великий архів програми та ігор, ще можна дивитись нові фільми онлайн - безкоштовно без реєстрації та смс

Понравился фильм? Добавь в сервисы ниже!

Большая грудь фото девушки!


ігри для дівчат


Смотрите только в нашем кинотеатре фильм Секретариат (2010) онлайн бесплатно и ненадо регистрации.


Категория фильма: Мелодрамы | Сколько просмотрело: 948 | Залил: naz | Рейтинг: 0.0/0

Еще фильмы онлайн смотреть 2011:
Вам предоставленой фильм Секретариат (2010) онлайн, который вы можете посмотреть онлайн только у нас можно смотреть онлайн фильмы без оплаты потому что мы работаем ради Вас! Спасибо что Вы с нами!
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Код *:

Софт може бути безкоштовний, ми знаєм хороший портал де нетреба за нього платити. Також там такий вид розваг як ігри та анекдоти, там дійсно весело та комфортно. Фільми онлайн недадуть вам заснути, а хороша нова музика підніме вам настрій памятай все це тільки на сайті - jay-zi.at.ua
| Танки онлайн играть бесплатно
Все фильмы есть здесь ненадо бродить по интернету будь с нами! Ты достоен лучшего, поверь что смотреть фильм онлайн можно здесь бесплатно, на сайте нет лишней информации!
фильмы онлайн   |   Go   |    © Хостинг от uCoz 2007-2011 «filmpack.ucoz.net»