Смотреть фильмы онлайн

Фильмы онлайн » Документальные » Ржев. Неизвестная война Георгия Жукова. (2009) онлайн

Ржев. Неизвестная война Георгия Жукова. (2009) онлайн

Ржев. Неизвестная война Георгия Жукова. (2009) онлайн

На початку 1942 року в результаті знаменитого контрнаступу лінію фронту вдалося відкинути на 150–200 кілометрів від Москви. Радянські війська під командуванням Георгія Жукова в ході трьох наступальних операцій намагалися зрізати обернений у бік Москви вигин лінії фронту, що отримав назву виступ Ржевський, і оточити 9-у армію групи, що знаходиться на нім, «Центр».
Запеклі бої на цій невеликій території продовжувалися в цілому 13 місяців, до березня наступного року, але до наміченої мети так і не привели: Ржевський виступ ліквідовувати не вдалося. У березні 1943 року німці самі залишили позиції, випрямляючи лінію фронту і перекидаючи війська і техніку до Курська.
Бої під Ржевом — один з найкривавіших епізодів Великої Вітчизняної. Загальні втрати Червоної Армії тільки за офіційними даними перевищили мільйон чоловік. Ржев і сусідні міста були повністю зруйновані.


Интерны онлайн новые серии бесплатно
На порталі ви маєте можливість скачати фільми, також багато хорошої музики, в нас такоє є великий архів програми та ігор, ще можна дивитись нові фільми онлайн - безкоштовно без реєстрації та смс

Понравился фильм? Добавь в сервисы ниже!

Большая грудь фото девушки!


ігри для дівчат


Смотрите только в нашем кинотеатре фильм Ржев. Неизвестная война Георгия Жукова. (2009) онлайн бесплатно и ненадо регистрации.


Категория фильма: Документальные | Сколько просмотрело: 1078 | Залил: naz | Рейтинг: 0.0/0

Еще фильмы онлайн смотреть 2011:
Вам предоставленой фильм Ржев. Неизвестная война Георгия Жукова. (2009) онлайн, который вы можете посмотреть онлайн только у нас можно смотреть онлайн фильмы без оплаты потому что мы работаем ради Вас! Спасибо что Вы с нами!
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Код *:

Софт може бути безкоштовний, ми знаєм хороший портал де нетреба за нього платити. Також там такий вид розваг як ігри та анекдоти, там дійсно весело та комфортно. Фільми онлайн недадуть вам заснути, а хороша нова музика підніме вам настрій памятай все це тільки на сайті - jay-zi.at.ua
| Танки онлайн играть бесплатно
Все фильмы есть здесь ненадо бродить по интернету будь с нами! Ты достоен лучшего, поверь что смотреть фильм онлайн можно здесь бесплатно, на сайте нет лишней информации!
фильмы онлайн   |   Go   |    © Хостинг от uCoz 2007-2011 «filmpack.ucoz.net»