Смотреть фильмы онлайн

Фильмы онлайн » Анимационные » Рождественская история (2009) онлайн

Рождественская история (2009) онлайн

Рождественская история (2009) онлайн

Кожна людина має якусь мету в житті, навіть якщо він про це не знає. На підсвідомому рівні ми всі до чогось прагнемо і чим краще ми усвідомлюємо свою мету, тим швидше ми до неї дістанемося. Проте важко сказати чи має Ебенезер Ськрудж яку-небудь мету, адже все, що він хоче – це більше грошей. Один зайвий долар для нього означає значно більше, чим яскравий, світлий, сонячний день; один долар означає для нього більше, ніж радість любовних утіх або просте сімейне щастя. Ськрудж втратив весь справжній скарб, який мав колись, – любов, дружбу, радість і спокій в життя і просто щасливу усмішку на обличчі. Він завжди зосереджений, мовчазний і строгий, він зайнятий однією дуже важливою справою – збиранням і накопиченням грошей.
Але одного разу Ськрудж бачить сон, який ясно показує йому, що він насправді в даний час зовсім не живе.Він ходячий мертвяк, що втратив все і вся і що за інерцією ще рухається по цій планеті. Цей сон міняє все життя Ебенезера Ськруджа раз і назавжди.






Интерны онлайн новые серии бесплатно
На порталі ви маєте можливість скачати фільми, також багато хорошої музики, в нас такоє є великий архів програми та ігор, ще можна дивитись нові фільми онлайн - безкоштовно без реєстрації та смс

Понравился фильм? Добавь в сервисы ниже!

Большая грудь фото девушки!


ігри для дівчат


Смотрите только в нашем кинотеатре фильм Рождественская история (2009) онлайн бесплатно и ненадо регистрации.


Категория фильма: Анимационные | Сколько просмотрело: 852 | Залил: naz | Рейтинг: 0.0/0

Еще фильмы онлайн смотреть 2011:
Вам предоставленой фильм Рождественская история (2009) онлайн, который вы можете посмотреть онлайн только у нас можно смотреть онлайн фильмы без оплаты потому что мы работаем ради Вас! Спасибо что Вы с нами!
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Код *:

Софт може бути безкоштовний, ми знаєм хороший портал де нетреба за нього платити. Також там такий вид розваг як ігри та анекдоти, там дійсно весело та комфортно. Фільми онлайн недадуть вам заснути, а хороша нова музика підніме вам настрій памятай все це тільки на сайті - jay-zi.at.ua
| Танки онлайн играть бесплатно
Все фильмы есть здесь ненадо бродить по интернету будь с нами! Ты достоен лучшего, поверь что смотреть фильм онлайн можно здесь бесплатно, на сайте нет лишней информации!
фильмы онлайн   |   Go   |    © Хостинг от uCoz 2007-2011 «filmpack.ucoz.net»