Смотреть фильмы онлайн

Фильмы онлайн » Приключения » Робот (2010) онлайн

Робот (2010) онлайн

Робот (2010) онлайн

У останні десятиліття дуже популярною стала тема нашестя роботів. Дійсно, вже зараз провідні країни світу зробили значний ривок в робототехнике і з кожним роком людство стає все ближчим до створення повноцінних, могутніх і корисних для людей роботів з штучним інтелектом. Але встає головне питання – чи будуть роботи незамінними для людей корисними речами (саме речами!), або роботи володітимуть такими ж правами, що і люди, а значить стануть повноцінними членами людського суспільства, можливо навіть поступово витісняючи людську популяцію. Або ж між людьми і роботами почнеться справжня війна на виживання? Ніхто цього не знає, але про останній сценарій учені зазвичай думають менше всього. А дарма..
Один з учених, що присвятили все своє життя роботам, створює в кінці своєї професійної кар'єри щось досконале унікальне – супер робота, який здатний виконувати практично будь-які дії, що і людина і навіть більш того..Цей робот здатний перевернуть важ існуючий мир, змінити його до невпізнання, оскільки він володіє всіма достоїнствами людей і не наділений їх недоліками. Але з головного помічника людства, він може виявитися його непримиренним ворогом.


Интерны онлайн новые серии бесплатно
На порталі ви маєте можливість скачати фільми, також багато хорошої музики, в нас такоє є великий архів програми та ігор, ще можна дивитись нові фільми онлайн - безкоштовно без реєстрації та смс

Понравился фильм? Добавь в сервисы ниже!

Большая грудь фото девушки!


ігри для дівчат


Смотрите только в нашем кинотеатре фильм Робот (2010) онлайн бесплатно и ненадо регистрации.


Категория фильма: Приключения | Сколько просмотрело: 798 | Залил: naz | Рейтинг: 0.0/0

Еще фильмы онлайн смотреть 2011:
Вам предоставленой фильм Робот (2010) онлайн, который вы можете посмотреть онлайн только у нас можно смотреть онлайн фильмы без оплаты потому что мы работаем ради Вас! Спасибо что Вы с нами!
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Код *:

Софт може бути безкоштовний, ми знаєм хороший портал де нетреба за нього платити. Також там такий вид розваг як ігри та анекдоти, там дійсно весело та комфортно. Фільми онлайн недадуть вам заснути, а хороша нова музика підніме вам настрій памятай все це тільки на сайті - jay-zi.at.ua
| Танки онлайн играть бесплатно
Все фильмы есть здесь ненадо бродить по интернету будь с нами! Ты достоен лучшего, поверь что смотреть фильм онлайн можно здесь бесплатно, на сайте нет лишней информации!
фильмы онлайн   |   Go   |    © Хостинг от uCoz 2007-2011 «filmpack.ucoz.net»