Смотреть фильмы онлайн

Фильмы онлайн » Комедия » Путешествия Гулливера (2010) онлайн

Путешествия Гулливера (2010) онлайн

Путешествия Гулливера (2010) онлайн

Багато хто в дитинстві читав відомий роман Джонатана Свіфта "Подорожі Гуллівера". При читанні занурюєшся в атмосферу казки, в атмосферу мандрів по чудових і чарівних землях, де все неможливе можливо, а сни стають дійсністю. Неймовірні пригоди головного героя зачаровують і неможливо відірватися від книги.
Чи можливо такі ж подорожі, але вже з сучасною людиною і в сучасно мирі? Виявляється, так! Лемюель Гуллівер – письменник по професії вирішує опинитися в самому таємничому і загадковому місці сучасності – Бермудському трикутнику. У цю страшну ділянку водного простору його занесло гостре письменницьке передчуття сенсації і дійсно він не помилився. Правда катастрофа, що трапилася, в океані привела його до відкриття небаченого острова, де мешкають крихітні чоловічки-ліліпути. Спочатку вони беруть його в полон, але потім цей маленький народ знаходить спільна мова з велетнем Лемюелем Гуллівером. Проте навіть після цього важко сказати ким він є – пленніком або вільною людиною і як скоро він зможе покинути острів.


Интерны онлайн новые серии бесплатно
На порталі ви маєте можливість скачати фільми, також багато хорошої музики, в нас такоє є великий архів програми та ігор, ще можна дивитись нові фільми онлайн - безкоштовно без реєстрації та смс

Понравился фильм? Добавь в сервисы ниже!

Большая грудь фото девушки!


ігри для дівчат


Смотрите только в нашем кинотеатре фильм Путешествия Гулливера (2010) онлайн бесплатно и ненадо регистрации.


Категория фильма: Комедия | Сколько просмотрело: 1445 | Залил: naz | Рейтинг: 0.0/0

Еще фильмы онлайн смотреть 2011:
Вам предоставленой фильм Путешествия Гулливера (2010) онлайн, который вы можете посмотреть онлайн только у нас можно смотреть онлайн фильмы без оплаты потому что мы работаем ради Вас! Спасибо что Вы с нами!
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Код *:

Софт може бути безкоштовний, ми знаєм хороший портал де нетреба за нього платити. Також там такий вид розваг як ігри та анекдоти, там дійсно весело та комфортно. Фільми онлайн недадуть вам заснути, а хороша нова музика підніме вам настрій памятай все це тільки на сайті - jay-zi.at.ua
| Танки онлайн играть бесплатно
Все фильмы есть здесь ненадо бродить по интернету будь с нами! Ты достоен лучшего, поверь что смотреть фильм онлайн можно здесь бесплатно, на сайте нет лишней информации!
фильмы онлайн   |   Go   |    © Хостинг от uCoz 2007-2011 «filmpack.ucoz.net»