Смотреть фильмы онлайн

Фильмы онлайн » Исторические » Поп (2010) Онлайн

Поп (2010) Онлайн

Поп (2010) Онлайн

Не дивлячись на ту просту обставину, що останнім часом знизилося довіра до церковних служителів у нас в країні і вже мало, хто навіть просто ходить в церкву поступово минула набожність відновлюється серед населення. Чи зв'язано це з погіршенням рівня життя серед населення в Росії або ж з чимось іншим, але авторитет церковних служителів поступово неухильно зростає. Можливо так відбувається завжди і у всі часи, коли важка ситуація в країні або ж існуванню її населення щось загрожує.
Також слід зазначити, що за часів таких важких ситуацій в країні герої були завжди, як серед різних соціальних шарів, так і серед професій. Особливо багато їх завжди були серед попів, які можливо через особливості свого життя володіють високими етичними якостями і героїчними схильностями, що носять абсолютно альтруїстичний характер. Так було і в соціалістичні часи, коли наступила Велика Вітчизняна війна. Попа (його грає Сергій Маковецкий) забралинімці, щоб він укріплював православну віру в одному з сіл Псковської губернії, де реально піп займався трохи іншим – таємно годував росіян військовополонених, виховував маленьких дітей. Всю війну він займався тільки цим, але з приходом росіян він потрапив в радянську в'язницю, як зрадник Батьківщини.


Интерны онлайн новые серии бесплатно
На порталі ви маєте можливість скачати фільми, також багато хорошої музики, в нас такоє є великий архів програми та ігор, ще можна дивитись нові фільми онлайн - безкоштовно без реєстрації та смс

Понравился фильм? Добавь в сервисы ниже!

Большая грудь фото девушки!


ігри для дівчат


Смотрите только в нашем кинотеатре фильм Поп (2010) Онлайн бесплатно и ненадо регистрации.


Категория фильма: Исторические | Сколько просмотрело: 785 | Залил: naz | Рейтинг: 0.0/0

Еще фильмы онлайн смотреть 2011:
Вам предоставленой фильм Поп (2010) Онлайн, который вы можете посмотреть онлайн только у нас можно смотреть онлайн фильмы без оплаты потому что мы работаем ради Вас! Спасибо что Вы с нами!
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Код *:

Софт може бути безкоштовний, ми знаєм хороший портал де нетреба за нього платити. Також там такий вид розваг як ігри та анекдоти, там дійсно весело та комфортно. Фільми онлайн недадуть вам заснути, а хороша нова музика підніме вам настрій памятай все це тільки на сайті - jay-zi.at.ua
| Танки онлайн играть бесплатно
Все фильмы есть здесь ненадо бродить по интернету будь с нами! Ты достоен лучшего, поверь что смотреть фильм онлайн можно здесь бесплатно, на сайте нет лишней информации!
фильмы онлайн   |   Go   |    © Хостинг от uCoz 2007-2011 «filmpack.ucoz.net»