Смотреть фильмы онлайн

Фильмы онлайн » Военные » Отважные (2006) онлайн

Отважные (2006) онлайн

Отважные (2006) онлайн

Їх звуть "нісеі" ,хотя їх батьки і матері родом з Японії, але вони вже американці вo другому поколінні. Відразу після початку війни з японськими мілітаристами в 1941 році в США ухвалили рішення об створення закритих поселень, типу концентраційних таборів для всіх японців, що проживають в країні.Але нісєї не здаються і хочуть довести своїй новій батьківщині, що вони ні чим не гірше за інших американців і створюють свій підрозділ назва, що отримала в історії, 100-й піхотний батальйон.В ході військових дій ці хлоп'ята довели, що вони не тільки не гірші, а найбільш мужні і зраджені солдати і офіцери US ARMY. Об цих мужніх і беззавітно зраджених воїнах і йде мова в цьому фільмі.
Интерны онлайн новые серии бесплатно
На порталі ви маєте можливість скачати фільми, також багато хорошої музики, в нас такоє є великий архів програми та ігор, ще можна дивитись нові фільми онлайн - безкоштовно без реєстрації та смс

Понравился фильм? Добавь в сервисы ниже!

Большая грудь фото девушки!


ігри для дівчат


Смотрите только в нашем кинотеатре фильм Отважные (2006) онлайн бесплатно и ненадо регистрации.


Категория фильма: Военные | Сколько просмотрело: 826 | Залил: naz | Рейтинг: 0.0/0

Еще фильмы онлайн смотреть 2011:
Вам предоставленой фильм Отважные (2006) онлайн, который вы можете посмотреть онлайн только у нас можно смотреть онлайн фильмы без оплаты потому что мы работаем ради Вас! Спасибо что Вы с нами!
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Код *:

Софт може бути безкоштовний, ми знаєм хороший портал де нетреба за нього платити. Також там такий вид розваг як ігри та анекдоти, там дійсно весело та комфортно. Фільми онлайн недадуть вам заснути, а хороша нова музика підніме вам настрій памятай все це тільки на сайті - jay-zi.at.ua
| Танки онлайн играть бесплатно
Все фильмы есть здесь ненадо бродить по интернету будь с нами! Ты достоен лучшего, поверь что смотреть фильм онлайн можно здесь бесплатно, на сайте нет лишней информации!
фильмы онлайн   |   Go   |    © Хостинг от uCoz 2007-2011 «filmpack.ucoz.net»