Смотреть фильмы онлайн

Фильмы онлайн » Исторические » Орел Девятого легиона (2011) онлайн

Орел Девятого легиона (2011) онлайн

Орел Девятого легиона (2011) онлайн

Хто не чув про велику, жахливу, невразливу і дисципліновану римську армію? Кожна людина, хоч би самим краєм вуха чув про неї і бачив краєм ока в популярно-історичних фільмах. Стрункі лави воїнів, перед якими всі народи відомої у той час ойкумени просто преклонялися, розбігалися в різні боки, як тільки чули про їх наближення, а найбезстрашніші вмирали від їх мечів. Але мало хто знає про легендарний Дев'ятий легіон, який дійсно складався з самих кращих воїнів зі всієї Римської імперії. Але навіть кращі з кращих, як відомо, не безсмертні.І цей легіон був поглинений північними народами без залишку.
Центуріон Маркус Акила в II столітті н.е. вирішує розібратися, як же міг такий могутній і невразливий легіон канути в лету. Він відправляється в далекі від Риму землі – в район Шотландських гір у пошуках відповіді на це питання. Чи зможе він відгадати цю загадку і залишитися в живих там, де не змогли зберегти свої життя кращі воїни цілого легіону.


Интерны онлайн новые серии бесплатно
На порталі ви маєте можливість скачати фільми, також багато хорошої музики, в нас такоє є великий архів програми та ігор, ще можна дивитись нові фільми онлайн - безкоштовно без реєстрації та смс

Понравился фильм? Добавь в сервисы ниже!

Большая грудь фото девушки!


ігри для дівчат


Смотрите только в нашем кинотеатре фильм Орел Девятого легиона (2011) онлайн бесплатно и ненадо регистрации.


Категория фильма: Исторические | Сколько просмотрело: 1141 | Залил: naz | Рейтинг: 0.0/0

Еще фильмы онлайн смотреть 2011:
Вам предоставленой фильм Орел Девятого легиона (2011) онлайн, который вы можете посмотреть онлайн только у нас можно смотреть онлайн фильмы без оплаты потому что мы работаем ради Вас! Спасибо что Вы с нами!
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Код *:

Софт може бути безкоштовний, ми знаєм хороший портал де нетреба за нього платити. Також там такий вид розваг як ігри та анекдоти, там дійсно весело та комфортно. Фільми онлайн недадуть вам заснути, а хороша нова музика підніме вам настрій памятай все це тільки на сайті - jay-zi.at.ua
| Танки онлайн играть бесплатно
Все фильмы есть здесь ненадо бродить по интернету будь с нами! Ты достоен лучшего, поверь что смотреть фильм онлайн можно здесь бесплатно, на сайте нет лишней информации!
фильмы онлайн   |   Go   |    © Хостинг от uCoz 2007-2011 «filmpack.ucoz.net»