Смотреть фильмы онлайн

Фильмы онлайн » Комедия » Нянька на Рождество (2010) онлайн

Нянька на Рождество (2010) онлайн

Нянька на Рождество (2010) онлайн

Молода дівчина зуміла не дивлячись на свій юний вік досягти вже достатньо великих ступенів в кар'єрних сходах – вона керує рекламним відділом, отримує достатньо хороші гроші за свою кваліфіковану працю і з нестримною тягою кар'єристки вона забирається постійно вище по кар'єрних сходах назустріч свій мрії про забезпечене майбутнє. Її не хвилюють ті теми, які турбують більшість молодих дівчат, їй важливо тільки одне – кар'єра.
Але, як це буває часто, все рушиться дуже швидко – її звільняють з роботи перед самим Різдвом і тепер вона безробітний, з одними зруйнованими планами на майбутнє наодинці. Але вона не зневірилася і швидко знайшла заміну своїй минулій роботі – вона стала нянькою в сім'ї боса тієї фірми, яка конкурувала з фірмою, де вона працювала раніше. Вона спробувала себе в новій професії і що найдивовижніше їй це сподобалося. Дівчина відчуває, що сім'я, романтичні відносини з чоловіками, діти їй дуже подобаються і їй в голову приходить навіть крамольная для неї думка – а, може, є деякі речі важливіше за кар'єру.


Интерны онлайн новые серии бесплатно
На порталі ви маєте можливість скачати фільми, також багато хорошої музики, в нас такоє є великий архів програми та ігор, ще можна дивитись нові фільми онлайн - безкоштовно без реєстрації та смс

Понравился фильм? Добавь в сервисы ниже!

Большая грудь фото девушки!


ігри для дівчат


Смотрите только в нашем кинотеатре фильм Нянька на Рождество (2010) онлайн бесплатно и ненадо регистрации.


Категория фильма: Комедия | Сколько просмотрело: 953 | Залил: naz | Рейтинг: 0.0/0

Еще фильмы онлайн смотреть 2011:
Вам предоставленой фильм Нянька на Рождество (2010) онлайн, который вы можете посмотреть онлайн только у нас можно смотреть онлайн фильмы без оплаты потому что мы работаем ради Вас! Спасибо что Вы с нами!
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Код *:

Софт може бути безкоштовний, ми знаєм хороший портал де нетреба за нього платити. Також там такий вид розваг як ігри та анекдоти, там дійсно весело та комфортно. Фільми онлайн недадуть вам заснути, а хороша нова музика підніме вам настрій памятай все це тільки на сайті - jay-zi.at.ua
| Танки онлайн играть бесплатно
Все фильмы есть здесь ненадо бродить по интернету будь с нами! Ты достоен лучшего, поверь что смотреть фильм онлайн можно здесь бесплатно, на сайте нет лишней информации!
фильмы онлайн   |   Go   |    © Хостинг от uCoz 2007-2011 «filmpack.ucoz.net»