Смотреть фильмы онлайн

Фильмы онлайн » Мелодрамы » Незнакомец и незнакомка (2010) онлайн

Незнакомец и незнакомка (2010) онлайн

Незнакомец и незнакомка (2010) онлайн

Сюжет фільму "Незнайомець і незнайомка" побудований на трагедії двох людей – Каяри і Акаши. Після горя, що траплялося, у кожного з них, вони не бачать більше ніякої мети в житті і сенсу свого існування, відчуваючи що нічого їх вже не може утримати на цьому світі. Але трапляється так, що ці два що зневірилися і вже в думках попрощалися з життям людини зустрічаються на мосту Вашингтона і між цими людьми виникає те саме відчуття, в яке дуже багато людей не вірять і яке не дивлячись на це має цілком відому назву, - любов з першого погляду. Починаються дні повні цікавих пригод і неймовірно романтичного, зворушливого і божевільного сумісного годинника, який вони запам'ятають назавжди, згадуючи те, що трапилося як прекрасний сон ..
Але вся ця казка одного разу закінчується і вони вимушені розлучитися. Це розставання повинне вирішити все – або вони насправді не можуть існувати на цій Землі окремо, або їх зустріч була швидкоплинною закоханістю, якимсь фліртом і не винна мати ніякого продовження.


Интерны онлайн новые серии бесплатно
На порталі ви маєте можливість скачати фільми, також багато хорошої музики, в нас такоє є великий архів програми та ігор, ще можна дивитись нові фільми онлайн - безкоштовно без реєстрації та смс

Понравился фильм? Добавь в сервисы ниже!

Большая грудь фото девушки!


ігри для дівчат


Смотрите только в нашем кинотеатре фильм Незнакомец и незнакомка (2010) онлайн бесплатно и ненадо регистрации.


Категория фильма: Мелодрамы | Сколько просмотрело: 732 | Залил: naz | Рейтинг: 0.0/0

Еще фильмы онлайн смотреть 2011:
Вам предоставленой фильм Незнакомец и незнакомка (2010) онлайн, который вы можете посмотреть онлайн только у нас можно смотреть онлайн фильмы без оплаты потому что мы работаем ради Вас! Спасибо что Вы с нами!
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Код *:

Софт може бути безкоштовний, ми знаєм хороший портал де нетреба за нього платити. Також там такий вид розваг як ігри та анекдоти, там дійсно весело та комфортно. Фільми онлайн недадуть вам заснути, а хороша нова музика підніме вам настрій памятай все це тільки на сайті - jay-zi.at.ua
| Танки онлайн играть бесплатно
Все фильмы есть здесь ненадо бродить по интернету будь с нами! Ты достоен лучшего, поверь что смотреть фильм онлайн можно здесь бесплатно, на сайте нет лишней информации!
фильмы онлайн   |   Go   |    © Хостинг от uCoz 2007-2011 «filmpack.ucoz.net»