Смотреть фильмы онлайн

Фильмы онлайн » Приключения » Необычайные приключения Адель (2010) онлайн

Необычайные приключения Адель (2010) онлайн

Необычайные приключения Адель (2010) онлайн

Хто із знаменитих і багатих людей не любить журналістів хай підніме руку.Швидше за все рук буде достатньо багато. Дійсно, дуже часто журналісти ради чергової гарячої новини готові піти на будь-які жертви і на будь-які капості, лише б отримати черговий "унікальний" матеріал і добитися потрібного ефекту серед читачів або глядачів. Але не варто забути, що журналісти теж люди і вони переслідують не тільки свої професійні цілі, але і особисті.Також і журналістка на ім'я Адель Блан-сек.
Вона у пошуках потрібного сенсаційного матеріалу відправляється до Єгипту. Її мета справді грандіозна і фантастична – вона хоче не тільки знайти мумію знаменитого лікаря фараона Рамзеса 2, але і зуміти пожвавити її.І знову-таки їй це потрібно не тільки для того, щоб отримати сенсацію і стати всесвітньо відомою журналісткою. Вона хоче за допомогою цього давно померлого лікаря, який був одним з самих прославлений лікарів всіх часів і народів, хранителем таємних знань вилікувати свою паралізовану cестру.


Интерны онлайн новые серии бесплатно
На порталі ви маєте можливість скачати фільми, також багато хорошої музики, в нас такоє є великий архів програми та ігор, ще можна дивитись нові фільми онлайн - безкоштовно без реєстрації та смс

Понравился фильм? Добавь в сервисы ниже!

Большая грудь фото девушки!


ігри для дівчат


Смотрите только в нашем кинотеатре фильм Необычайные приключения Адель (2010) онлайн бесплатно и ненадо регистрации.


Категория фильма: Приключения | Сколько просмотрело: 1156 | Залил: naz | Рейтинг: 0.0/0

Еще фильмы онлайн смотреть 2011:
Вам предоставленой фильм Необычайные приключения Адель (2010) онлайн, который вы можете посмотреть онлайн только у нас можно смотреть онлайн фильмы без оплаты потому что мы работаем ради Вас! Спасибо что Вы с нами!
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Код *:

Софт може бути безкоштовний, ми знаєм хороший портал де нетреба за нього платити. Також там такий вид розваг як ігри та анекдоти, там дійсно весело та комфортно. Фільми онлайн недадуть вам заснути, а хороша нова музика підніме вам настрій памятай все це тільки на сайті - jay-zi.at.ua
| Танки онлайн играть бесплатно
Все фильмы есть здесь ненадо бродить по интернету будь с нами! Ты достоен лучшего, поверь что смотреть фильм онлайн можно здесь бесплатно, на сайте нет лишней информации!
фильмы онлайн   |   Go   |    © Хостинг от uCoz 2007-2011 «filmpack.ucoz.net»