Смотреть фильмы онлайн

Фильмы онлайн » Анимационные » Мегамозг (2010) онлайн

Мегамозг (2010) онлайн

Мегамозг (2010) онлайн

Протистояння добра і зла почалося ще, як відомо з часів створення світу і йде постійно до цих пір. Не тільки у реальному житті, але і у всіх коміксах, мультфільмах, фільмах, п'єсах, скрізь є свої герої, а є капосники-лиходії. І, на перший погляд, мультфільм «Мегамозг» не є виключенням – тут можна знайти і супергероя – Мачомена і свого містера Зло – Мегамозга. Мачомен не просто головний захисник міста Метроситі, він і ще і фактично це бренд – просто красень чоловік, по якому божеволіють всі жінки міста. Він м'язистий, сильний, подобається всім і вся і до всього іншого непереможний.До пори до часу.
Мегамозгу одного разу вдається випадковим чином убити Мачомена, але тут починає відбуватися щось неймовірне – суперлиходій розуміє, що без свого антипода він не може існувати в облічиі Містера Зло. Щоб повернути собі колишню роль він і створює Титана – нового супергероя, який є ще моднішим і сильнішим Мачомена. Мегамозг сподівається за допомогою його вернуться в минулий стан головного суперлиходія, із-за якого над містом висить постійна небезпека, але Титан вважає інакше. Він не збирається виконати роль супергероя, йому значно більше подобається бути мегазлодєєм. Але плани у нього абсолютно інші ніж у Мегамозга – він дійсно хоче винищити все людство і зруйнувати все навколо. Невже тепер, щоб протистояти злу, потрібне інше зло, але добріше? Чи зможе Мегамозг перетворитися на нового супергероя і врятувати світ?


Интерны онлайн новые серии бесплатно
На порталі ви маєте можливість скачати фільми, також багато хорошої музики, в нас такоє є великий архів програми та ігор, ще можна дивитись нові фільми онлайн - безкоштовно без реєстрації та смс

Понравился фильм? Добавь в сервисы ниже!

Большая грудь фото девушки!


ігри для дівчат


Смотрите только в нашем кинотеатре фильм Мегамозг (2010) онлайн бесплатно и ненадо регистрации.


Категория фильма: Анимационные | Сколько просмотрело: 757 | Залил: naz | Рейтинг: 0.0/0

Еще фильмы онлайн смотреть 2011:
Вам предоставленой фильм Мегамозг (2010) онлайн, который вы можете посмотреть онлайн только у нас можно смотреть онлайн фильмы без оплаты потому что мы работаем ради Вас! Спасибо что Вы с нами!
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Код *:

Софт може бути безкоштовний, ми знаєм хороший портал де нетреба за нього платити. Також там такий вид розваг як ігри та анекдоти, там дійсно весело та комфортно. Фільми онлайн недадуть вам заснути, а хороша нова музика підніме вам настрій памятай все це тільки на сайті - jay-zi.at.ua
| Танки онлайн играть бесплатно
Все фильмы есть здесь ненадо бродить по интернету будь с нами! Ты достоен лучшего, поверь что смотреть фильм онлайн можно здесь бесплатно, на сайте нет лишней информации!
фильмы онлайн   |   Go   |    © Хостинг от uCoz 2007-2011 «filmpack.ucoz.net»