Смотреть фильмы онлайн

Фильмы онлайн » Комедия » Любовь в большом городе 2 (2010) онлайн

Любовь в большом городе 2 (2010) онлайн

Любовь в большом городе 2 (2010) онлайн

У дуже багатьох найзвичайніших молодих людей є дівчата яким вони не забувають вельми часто признаватися в коханні. Вони говорять про пристрасні, нелюдські відчуття, про те, що вони готові жити разом з дівчиною до самої старості і т.д. Але погодитеся, не так багато знайдеться чоловіків, які з радістю хочуть почути заповітні слова своєї другої половинки: "дорогою, ти скоро станеш татом".
Троє горе-друзей Ігор, Сауна і Артем якраз відносяться до такого типу чоловіків. Вони разом їдуть на ранчо до отця Ігоря і там не дивлячись на попередження дивного ченця торкаються до особливого, чарівного ідола.Після цього на них розповсюджується закляття – при першому ж занятті любов'ю з дівчиною, вона обов'язково повинна завагітніти. Марновірства це справа смішна і забавна, але в даному випадку мова йде про серйозних речах, тому хлопці ухвалюють важке рішення – поки що ніякого сексу з своїми дівчатами, оскільки до появи дитини вони не готові. Після цього на їх голови падає нове закляття – той з трійцьи, хто перший займеться любов'ю буде отцем, остальниє повинні будуть чекати наступні двадцять років. Ось тепер починається справжня гонка між трьома щасливцями.


Интерны онлайн новые серии бесплатно
На порталі ви маєте можливість скачати фільми, також багато хорошої музики, в нас такоє є великий архів програми та ігор, ще можна дивитись нові фільми онлайн - безкоштовно без реєстрації та смс

Понравился фильм? Добавь в сервисы ниже!

Большая грудь фото девушки!


ігри для дівчат


Смотрите только в нашем кинотеатре фильм Любовь в большом городе 2 (2010) онлайн бесплатно и ненадо регистрации.


Категория фильма: Комедия | Сколько просмотрело: 725 | Залил: naz | Рейтинг: 0.0/0

Еще фильмы онлайн смотреть 2011:
Вам предоставленой фильм Любовь в большом городе 2 (2010) онлайн, который вы можете посмотреть онлайн только у нас можно смотреть онлайн фильмы без оплаты потому что мы работаем ради Вас! Спасибо что Вы с нами!
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Код *:

Софт може бути безкоштовний, ми знаєм хороший портал де нетреба за нього платити. Також там такий вид розваг як ігри та анекдоти, там дійсно весело та комфортно. Фільми онлайн недадуть вам заснути, а хороша нова музика підніме вам настрій памятай все це тільки на сайті - jay-zi.at.ua
| Танки онлайн играть бесплатно
Все фильмы есть здесь ненадо бродить по интернету будь с нами! Ты достоен лучшего, поверь что смотреть фильм онлайн можно здесь бесплатно, на сайте нет лишней информации!
фильмы онлайн   |   Go   |    © Хостинг от uCoz 2007-2011 «filmpack.ucoz.net»