Смотреть фильмы онлайн

Фильмы онлайн » Приключения » Легенда острова ДВИД (2010) онлайн

Легенда острова ДВИД (2010) онлайн

Легенда острова ДВИД (2010) онлайн

Ви думаєте, що інших світів немає? Ви думаєте, що звичайній людині потрапити в інший світ неможливо? Ви думаєте, що не можна за одну мить потрапити в інше місто? Ви тричі помиляєтеся!
Герой фільму "Легенда острова Двід" абсолютно звичайний маленький хлопчик Женя Ушаков – веселий, азартною і невгомонний, як і більшість дітей його віку. Випадковим чином він заходить в покинутий, старий будинок і цим своїм вчинком змінює все своє життя назавжди. Він потрапляє в зовсім інше місто, де править жорстокий і нещадний тиран Тахомір Тихо разом з гігантським спрутом Мо Фо. Тахомір Тихо створив таку унікальну державу, в якій його піддані позбавлені найголовнішого, що є в будь-якому з світів – радості життя. Дійсно, їм забороняється сміятися, веселитися і взагалі проявляти яку-небудь емоцію. Якщо хтось з жителів цього міста порушить цю умову, він буде негайно покараний по всій строгості тутешнього "закону". Женя Ушаков просто не може бачити як люди мучаться і при цьому бояться чинити який-небудь опір. Женя розуміє, що швидше за все він опинився в цьому місті не випадково і вирішує врятувати його бідних жителів.


Интерны онлайн новые серии бесплатно
На порталі ви маєте можливість скачати фільми, також багато хорошої музики, в нас такоє є великий архів програми та ігор, ще можна дивитись нові фільми онлайн - безкоштовно без реєстрації та смс

Понравился фильм? Добавь в сервисы ниже!

Большая грудь фото девушки!


ігри для дівчат


Смотрите только в нашем кинотеатре фильм Легенда острова ДВИД (2010) онлайн бесплатно и ненадо регистрации.


Категория фильма: Приключения | Сколько просмотрело: 674 | Залил: naz | Рейтинг: 5.0/1

Еще фильмы онлайн смотреть 2011:
Вам предоставленой фильм Легенда острова ДВИД (2010) онлайн, который вы можете посмотреть онлайн только у нас можно смотреть онлайн фильмы без оплаты потому что мы работаем ради Вас! Спасибо что Вы с нами!
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Код *:

Софт може бути безкоштовний, ми знаєм хороший портал де нетреба за нього платити. Також там такий вид розваг як ігри та анекдоти, там дійсно весело та комфортно. Фільми онлайн недадуть вам заснути, а хороша нова музика підніме вам настрій памятай все це тільки на сайті - jay-zi.at.ua
| Танки онлайн играть бесплатно
Все фильмы есть здесь ненадо бродить по интернету будь с нами! Ты достоен лучшего, поверь что смотреть фильм онлайн можно здесь бесплатно, на сайте нет лишней информации!
фильмы онлайн   |   Go   |    © Хостинг от uCoz 2007-2011 «filmpack.ucoz.net»