Смотреть фильмы онлайн

Фильмы онлайн » Документальные » Купить бессмертие (2008) онлайн

Купить бессмертие (2008) онлайн

Купить бессмертие (2008) онлайн

Зовсім недавно в незвичайний круїз від одного з островів Індійського океану відправився розкішний лайнер. Його відразу ж охрестили "Кораблем безсмертних". Квиток на корабель коштує нечуваних грошей. Тільки тут, на борту цього корабля, учені можуть використовувати нові технології омолоджування, які допустять до клінічних випробувань в кращому разі через десяток років. Але вдови нафтових королів і старезні магнати так довго чекати не можуть. Тому потрапити на корабель прагнуть мільярдери зі всього світла, які хочуть перехитрити наступаючу старість. Впродовж всієї людської історії учені шукають можливість, якщо не перемогти саму смерть, то хоч би продовжити життя на максимально можливий термін. Пошуки еліксиру вічної молодості супроводжувалися вельми драматичними подіями. Багато з героїв фільму, хто створював рецепти еліксиру і заявляв про близьку перемогу над старістю, раптом незабаром самі гинули при вельми таємничих обставинах. Гинули багато років тому, гинуть і в наші дні. Як будто якась сила строго охороняє від людства таємницю довголіття. З одного із закритих уральських НДІ серед біла дня зник відомий учений, доктор біологічних наук Олексій Мезенцев, який давно займався питаннями старіння кліток. Слідство з'ясувало, що він разом з своїм колегою з Новосибірська Віктором Костюковим, загиблим напередодні зникнення Мезенцева при вельми дивних обставинах, таємно розробляв препарат, кардинально омолоджуючий організм людини. Судячи з усього, замовником була якась крупна фармацевтична компанія. Ця історія крізною лінією проходить через важ фільм.


Интерны онлайн новые серии бесплатно
На порталі ви маєте можливість скачати фільми, також багато хорошої музики, в нас такоє є великий архів програми та ігор, ще можна дивитись нові фільми онлайн - безкоштовно без реєстрації та смс

Понравился фильм? Добавь в сервисы ниже!

Большая грудь фото девушки!


ігри для дівчат


Смотрите только в нашем кинотеатре фильм Купить бессмертие (2008) онлайн бесплатно и ненадо регистрации.


Категория фильма: Документальные | Сколько просмотрело: 817 | Залил: naz | Рейтинг: 0.0/0

Еще фильмы онлайн смотреть 2011:
Вам предоставленой фильм Купить бессмертие (2008) онлайн, который вы можете посмотреть онлайн только у нас можно смотреть онлайн фильмы без оплаты потому что мы работаем ради Вас! Спасибо что Вы с нами!
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Код *:

Софт може бути безкоштовний, ми знаєм хороший портал де нетреба за нього платити. Також там такий вид розваг як ігри та анекдоти, там дійсно весело та комфортно. Фільми онлайн недадуть вам заснути, а хороша нова музика підніме вам настрій памятай все це тільки на сайті - jay-zi.at.ua
| Танки онлайн играть бесплатно
Все фильмы есть здесь ненадо бродить по интернету будь с нами! Ты достоен лучшего, поверь что смотреть фильм онлайн можно здесь бесплатно, на сайте нет лишней информации!
фильмы онлайн   |   Go   |    © Хостинг от uCoz 2007-2011 «filmpack.ucoz.net»