Смотреть фильмы онлайн

Фильмы онлайн » Исторические » Король говорит! (2010) онлайн

Король говорит! (2010) онлайн

Король говорит! (2010) онлайн

Скажіть, чи була на світі людина, яка не хотіла б стає королем? А королем Великобританії? Виявляється є такі, принаймні на весь світ прославився один така людина. Його ім'я Альберт Фредерік Артур Георг, але до історії він увійшов, як король Англії Георг VI. Він був отецом відомою всім, в даний час ще живій королеві Єлизавети II. Майбутній король Георг VI на своє глибоке переконання менше всіх підходить на роль короля – він страждає нервовим заїканням, яке при першому ж нетривалому спілкуванні впадає в очі. Він також глибоко переконаний, що не володіє ніякими здібностями, які можуть допомогти йому в керівництві над вельми крупною європейською країною. У пориві стану близького до відчаю він звертається до логопеда Лайонелу Балці, яка проводить власні навколонаукові експерименти. Проте після нетривалого лікування у цього логопеда Георг позбавляється від нервового заїкання і крім того знаходить друга. Не дивлячись на той факт, що ці дві люди совіршенно не схожі один на одного і навіть є повною протилежністю, краще за друзів, чим ці двоє важко знайти.


Интерны онлайн новые серии бесплатно
На порталі ви маєте можливість скачати фільми, також багато хорошої музики, в нас такоє є великий архів програми та ігор, ще можна дивитись нові фільми онлайн - безкоштовно без реєстрації та смс

Понравился фильм? Добавь в сервисы ниже!

Большая грудь фото девушки!


ігри для дівчат


Смотрите только в нашем кинотеатре фильм Король говорит! (2010) онлайн бесплатно и ненадо регистрации.


Категория фильма: Исторические | Сколько просмотрело: 994 | Залил: naz | Рейтинг: 0.0/0

Еще фильмы онлайн смотреть 2011:
Вам предоставленой фильм Король говорит! (2010) онлайн, который вы можете посмотреть онлайн только у нас можно смотреть онлайн фильмы без оплаты потому что мы работаем ради Вас! Спасибо что Вы с нами!
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Код *:

Софт може бути безкоштовний, ми знаєм хороший портал де нетреба за нього платити. Також там такий вид розваг як ігри та анекдоти, там дійсно весело та комфортно. Фільми онлайн недадуть вам заснути, а хороша нова музика підніме вам настрій памятай все це тільки на сайті - jay-zi.at.ua
| Танки онлайн играть бесплатно
Все фильмы есть здесь ненадо бродить по интернету будь с нами! Ты достоен лучшего, поверь что смотреть фильм онлайн можно здесь бесплатно, на сайте нет лишней информации!
фильмы онлайн   |   Go   |    © Хостинг от uCoz 2007-2011 «filmpack.ucoz.net»