Смотреть фильмы онлайн

Фильмы онлайн » Ужасы » Я плюю на ваши могилы (2010) онлайн

Я плюю на ваши могилы (2010) онлайн

Я плюю на ваши могилы (2010) онлайн

Дженніфер Хиллз – письменниця, чиє ремесло дійсно залежить від точного, вигостреного, красивого слова, а для цього потрібна тиша, відсутність якої-небудь суєти – тобто краще всього вибрати місце далеке від цивілізації. Ніяких тобі телефонів, докучливих друзів і знайомих, що стукаються в двері, телевізора і іншої краси і радощів життя, які сильно відволікають від такої серйозної справи, як створення книги. Дженніфер із-за всіх цих причин відправляється в маленький будиночок, що знаходиться в глибині лісу. Саме тут красива і талановита дівчина сподівається отримати необхідну для написання книги музу.

Але дівчина з красивою зовнішністю в місті що користується популярністю серед чоловіків, опинилася до душі чотирьом чоловікам і вони одного разу прийшли в будинок до дівчини і стали перетворювати її життя на пекло. Вони насилують її, б'ють і роблять все, щоб вона більше ніколи не прокинулася, не опам'яталася і не змогла б назвати імена насильників. Але Дженніфер дивом виживає. Вона не вмішує в цю справу поліцію і вирішує сама помститися чотирьом чоловікам. І помста розлюченої дівчини, чиє життя знищене раз і назавжди може бути жахливою.


Интерны онлайн новые серии бесплатно
На порталі ви маєте можливість скачати фільми, також багато хорошої музики, в нас такоє є великий архів програми та ігор, ще можна дивитись нові фільми онлайн - безкоштовно без реєстрації та смс

Понравился фильм? Добавь в сервисы ниже!

Большая грудь фото девушки!


ігри для дівчат


Смотрите только в нашем кинотеатре фильм Я плюю на ваши могилы (2010) онлайн бесплатно и ненадо регистрации.


Категория фильма: Ужасы | Сколько просмотрело: 1368 | Залил: naz | Рейтинг: 0.0/0

Еще фильмы онлайн смотреть 2011:
Вам предоставленой фильм Я плюю на ваши могилы (2010) онлайн, который вы можете посмотреть онлайн только у нас можно смотреть онлайн фильмы без оплаты потому что мы работаем ради Вас! Спасибо что Вы с нами!
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Код *:

Софт може бути безкоштовний, ми знаєм хороший портал де нетреба за нього платити. Також там такий вид розваг як ігри та анекдоти, там дійсно весело та комфортно. Фільми онлайн недадуть вам заснути, а хороша нова музика підніме вам настрій памятай все це тільки на сайті - jay-zi.at.ua
| Танки онлайн играть бесплатно
Все фильмы есть здесь ненадо бродить по интернету будь с нами! Ты достоен лучшего, поверь что смотреть фильм онлайн можно здесь бесплатно, на сайте нет лишней информации!
фильмы онлайн   |   Go   |    © Хостинг от uCoz 2007-2011 «filmpack.ucoz.net»