Смотреть фильмы онлайн

Фильмы онлайн » Боевик » Исчезновение на 7-й улице (2011) Онлайн

Исчезновение на 7-й улице (2011) Онлайн

Исчезновение на 7-й улице (2011) Онлайн

Чи траплялося з Вами таке: Ви виходите на вулицю по якихось причинах рано вранці (поїздка в аеропорт, залізничну станцію, на роботу або в інші місця), коли по дорогах ще практично не їздять машини? Чи траплялося таке, що Ви в це раніше час просто не бачите людей і вся вулиця по якій Ви йдете здається абсолютно порожній і безлюдною? Упевнений, що кожен хоч би раз таке переживав. Створюється відчуття неначе в результаті страшної катастрофи всі люди загинули і Ви залишилися такими, що єдиним уцілів. Фільм "Зникнення на 7-ій вулиці" якраз про це. Місто детройт одного разу занурюється в темноту в результаті дивного затьмарення, а коли сходить сонце виявляється, що в живих залишилися зовсім трохи людей. Всі вони поступово приходить в один маленький бар, в якому збереглася їжа і що найголовніше бензиновий генератор. Тут вони зустрічаються, обмінюються враженнями, переживаннями і припущеннями і з'ясовують, що виявляється недалеко від їх притулку знаходяться такі ж дивом спавшиеся люді, об'єднані загальним місцем перебування. Але день поступово змінює ніч і що залишився в живих людям потрібне щось терміново зробити, адже той жах, який ховався в променях денного світла повертається знов з серйозним бажанням убити що залишилися в живих.


Интерны онлайн новые серии бесплатно
На порталі ви маєте можливість скачати фільми, також багато хорошої музики, в нас такоє є великий архів програми та ігор, ще можна дивитись нові фільми онлайн - безкоштовно без реєстрації та смс

Понравился фильм? Добавь в сервисы ниже!

Большая грудь фото девушки!


ігри для дівчат


Смотрите только в нашем кинотеатре фильм Исчезновение на 7-й улице (2011) Онлайн бесплатно и ненадо регистрации.


Категория фильма: Боевик | Сколько просмотрело: 915 | Залил: naz | Рейтинг: 0.0/0

Еще фильмы онлайн смотреть 2011:
Вам предоставленой фильм Исчезновение на 7-й улице (2011) Онлайн, который вы можете посмотреть онлайн только у нас можно смотреть онлайн фильмы без оплаты потому что мы работаем ради Вас! Спасибо что Вы с нами!
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Код *:

Софт може бути безкоштовний, ми знаєм хороший портал де нетреба за нього платити. Також там такий вид розваг як ігри та анекдоти, там дійсно весело та комфортно. Фільми онлайн недадуть вам заснути, а хороша нова музика підніме вам настрій памятай все це тільки на сайті - jay-zi.at.ua
| Танки онлайн играть бесплатно
Все фильмы есть здесь ненадо бродить по интернету будь с нами! Ты достоен лучшего, поверь что смотреть фильм онлайн можно здесь бесплатно, на сайте нет лишней информации!
фильмы онлайн   |   Go   |    © Хостинг от uCoz 2007-2011 «filmpack.ucoz.net»