Смотреть фильмы онлайн

Фильмы онлайн » Исторические » Генрих 4 Наваррский (2010) онлайн

Генрих 4 Наваррский (2010) онлайн

Генрих 4 Наваррский (2010) онлайн

Грандіозна історична сага, знята по мотивах творів видатного письменника Томаса Манна і в першу чергу,конечно ж по його роману "Генріх IV"...Канвою подій служить весілля Генріха на Маргариті Валуа,вошедшей в історію як "королева Марго",которая тривала декілька днів і в ході якої, католики, тайком уривалися в будинки гугенотів-протестантів і вирізували цілі сім'ї з мало до велика.Ця кривава бійня тепер відома нам по імені святого, якого відзначали цього дня, - Варфоломея - ніч "Варфоломєєвськая".Генрих зміг врятуватися тільки прийнявши католицизм, але і при цьому він довго залишався полоненим при дворі французький королів.Пізніше Генріх IV біжить на південь, і знов прийме протестантизм.


Интерны онлайн новые серии бесплатно
На порталі ви маєте можливість скачати фільми, також багато хорошої музики, в нас такоє є великий архів програми та ігор, ще можна дивитись нові фільми онлайн - безкоштовно без реєстрації та смс

Понравился фильм? Добавь в сервисы ниже!

Большая грудь фото девушки!


ігри для дівчат


Смотрите только в нашем кинотеатре фильм Генрих 4 Наваррский (2010) онлайн бесплатно и ненадо регистрации.


Категория фильма: Исторические | Сколько просмотрело: 958 | Залил: naz | Рейтинг: 0.0/0

Еще фильмы онлайн смотреть 2011:
Вам предоставленой фильм Генрих 4 Наваррский (2010) онлайн, который вы можете посмотреть онлайн только у нас можно смотреть онлайн фильмы без оплаты потому что мы работаем ради Вас! Спасибо что Вы с нами!
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Код *:

Софт може бути безкоштовний, ми знаєм хороший портал де нетреба за нього платити. Також там такий вид розваг як ігри та анекдоти, там дійсно весело та комфортно. Фільми онлайн недадуть вам заснути, а хороша нова музика підніме вам настрій памятай все це тільки на сайті - jay-zi.at.ua
| Танки онлайн играть бесплатно
Все фильмы есть здесь ненадо бродить по интернету будь с нами! Ты достоен лучшего, поверь что смотреть фильм онлайн можно здесь бесплатно, на сайте нет лишней информации!
фильмы онлайн   |   Go   |    © Хостинг от uCoz 2007-2011 «filmpack.ucoz.net»