Смотреть фильмы онлайн

Фильмы онлайн » Приключения » Геймер (2009) онлайн

Геймер (2009) онлайн

Геймер (2009) онлайн

У Стародавньому Римі товстосуми розважалися гладіаторськими боями. Люди робили ставки на реальних людей, хворіли за них, приходили тисячами на битви.Видовище цим боям додавали унікальні правила – той, що програв позбавлявся життя, той, що виграв отримував свободу. Всі сливки римського суспільства відвідували ці бої розваги ради і навіть для підтримки свого соціального статусу. Зараз здається, що це варварство і нелюдяність, але хто сказав, що суспільство рухається прогресивно вперед, особливо коли мова йде про моральному прогресі?
У далекому майбутньому люди придумали для багатих і знаменитих людей нову розвагу, куди популярнішу і куди більш видовище, ніж якісь гладіаторські бої сивої старовини. Завдяки унікальній технології, винайденій ученими, вдалося імплантувати в кору головного мозку спеціальні нейрони і будь-який охочий за деяку ціну міг маніпулювати тілами реальних людей. Це своєрідна онлайн гра, де "солдатами" виступають реальні люди, а гравцями всі охочі і імеющіє хороші гроші. "Солдати" насправді засуджені до страти люди і єдиний шанс їм вижити – це виграти 30 разів підряд в грі. Гра є звичайною стрелялку, але чи звичайна вона, коли мова йде про справжніх людських учасниках, які можуть абсолютно по-справжньому померти..? З гри неможливо втекти, можна тільки виграти. Правда є вельми впливові люди, які не дадуть виграти нікому.


Интерны онлайн новые серии бесплатно
На порталі ви маєте можливість скачати фільми, також багато хорошої музики, в нас такоє є великий архів програми та ігор, ще можна дивитись нові фільми онлайн - безкоштовно без реєстрації та смс

Понравился фильм? Добавь в сервисы ниже!

Большая грудь фото девушки!


ігри для дівчат


Смотрите только в нашем кинотеатре фильм Геймер (2009) онлайн бесплатно и ненадо регистрации.


Категория фильма: Приключения | Сколько просмотрело: 762 | Залил: naz | Рейтинг: 0.0/0

Еще фильмы онлайн смотреть 2011:
Вам предоставленой фильм Геймер (2009) онлайн, который вы можете посмотреть онлайн только у нас можно смотреть онлайн фильмы без оплаты потому что мы работаем ради Вас! Спасибо что Вы с нами!
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Код *:

Софт може бути безкоштовний, ми знаєм хороший портал де нетреба за нього платити. Також там такий вид розваг як ігри та анекдоти, там дійсно весело та комфортно. Фільми онлайн недадуть вам заснути, а хороша нова музика підніме вам настрій памятай все це тільки на сайті - jay-zi.at.ua
| Танки онлайн играть бесплатно
Все фильмы есть здесь ненадо бродить по интернету будь с нами! Ты достоен лучшего, поверь что смотреть фильм онлайн можно здесь бесплатно, на сайте нет лишней информации!
фильмы онлайн   |   Go   |    © Хостинг от uCoz 2007-2011 «filmpack.ucoz.net»