Смотреть фильмы онлайн

Фильмы онлайн » Боевик » Дьявольские игры (2010) онлайн

Дьявольские игры (2010) онлайн

Дьявольские игры (2010) онлайн

Події фільму розвиваються в Англії в осяжному для нас майбутньому. Могутня фармацевтична корпорація «Newgen Industries» винаходить диво-препарат, що омолоджує організм, під назвою RAK-295, який, не дивлячись на довгі і всесторонні лабораторні випробування, після запуску у виробництво і випуску крупної партії раптом дає жахливий побічний ефект. Виявившись у одного з пацієнтів, цей ефект виливається в катастрофу світового масштабу, що загрожує людству винищуванням.

Інноваційний диво-препарат, який повинен був омолодити організм, додав пацієнтові фізичної сили і агресії, заразом позбавивши його від розумових здібностей і наділивши безумством. Інфекція стала швидко розповсюджуватися, переростаючи в епідемію, – для зараження досить отримати всього один укус, і ось вже божевільний кривавий чад пішов гуляти по світу, а зомбі підстерігають на кожному кроці. Ми пропонуємо вам зануритися в атмосферу хаосу, жаху і безвихідності і дивитися «Диявольські ігри» онлайн на нашому сайті.

Група поки що нормальних людей намагається врятуватися від кровожерних монстрів, всі потреби яких обмежені первісними тваринними інстинктами, а фізичні здібності і швидкість викликають пошану. Участь в паркуре з армією таких суперників – заняття не для із слабкими нервами! Не позіхай, інакше прощай, людський вигляд, і здрастуйте, безумство і жадання крові! Чи вийде хоч би у когось з цієї групи врятуватися, легко дізнатися.


Интерны онлайн новые серии бесплатно
На порталі ви маєте можливість скачати фільми, також багато хорошої музики, в нас такоє є великий архів програми та ігор, ще можна дивитись нові фільми онлайн - безкоштовно без реєстрації та смс

Понравился фильм? Добавь в сервисы ниже!

Большая грудь фото девушки!


ігри для дівчат


Смотрите только в нашем кинотеатре фильм Дьявольские игры (2010) онлайн бесплатно и ненадо регистрации.


Категория фильма: Боевик | Сколько просмотрело: 808 | Залил: naz | Рейтинг: 0.0/0

Еще фильмы онлайн смотреть 2011:
Вам предоставленой фильм Дьявольские игры (2010) онлайн, который вы можете посмотреть онлайн только у нас можно смотреть онлайн фильмы без оплаты потому что мы работаем ради Вас! Спасибо что Вы с нами!
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Код *:

Софт може бути безкоштовний, ми знаєм хороший портал де нетреба за нього платити. Також там такий вид розваг як ігри та анекдоти, там дійсно весело та комфортно. Фільми онлайн недадуть вам заснути, а хороша нова музика підніме вам настрій памятай все це тільки на сайті - jay-zi.at.ua
| Танки онлайн играть бесплатно
Все фильмы есть здесь ненадо бродить по интернету будь с нами! Ты достоен лучшего, поверь что смотреть фильм онлайн можно здесь бесплатно, на сайте нет лишней информации!
фильмы онлайн   |   Go   |    © Хостинг от uCoz 2007-2011 «filmpack.ucoz.net»