Смотреть фильмы онлайн

Фильмы онлайн » Мелодрамы » Дерево (2010) онлайн

Дерево (2010) онлайн

Дерево (2010) онлайн

Що таке щаслива сім'я насправді? Немає якогось універсального визначення або якоїсь ідеальної картини – кожна людина має своє уявлення про ідеальну сім'ю.
Для Дони і Пітера – це тихе сімейне життя в невеликому, тихому і навіть Богом забутому селу з чотирма дітьми – непосидами. Проте після п'ятнадцяти щасливих років сумісного життя, це картина руйнується ураз. Від серцевого нападу вмирає Пітер і в сім'ї наступає справжній хаос. Кожен член цієї численної сім'ї справляється з цією трагедією по – своєму. Ще маленька дівчинка Симона ніяк не може мірятися з цією новиною і щиро вважає, що тато став жити в кроні дерева і для того, щоб з ним зустрітися їй потрібно всього лише забратися на дерево, що вона і робить щодня, проводячи там багато часу. Дону терміново шукає способи заробітку і не маючи ніякої професії і досвіду роботи влаштовується помічником сантехніка Джорджа. Поступово між ними зав'язуються близькі відносини, але Симона із-за цего ще більше віддаляється від матері.
Містичний зв'язок між Симоной і деревом посилюється з кожним днем і навіть більш того, дерево своїм корінням починає руйнувати фундамент будинку сім'ї Дони, що загрожує обернутися в недалекому майбутньому справжньою катастрофою. Дону ухвалює рішення зрубати дерево, проте їй доведеться зіткнутися із стійким опором Симони.


Интерны онлайн новые серии бесплатно
На порталі ви маєте можливість скачати фільми, також багато хорошої музики, в нас такоє є великий архів програми та ігор, ще можна дивитись нові фільми онлайн - безкоштовно без реєстрації та смс

Понравился фильм? Добавь в сервисы ниже!

Большая грудь фото девушки!


ігри для дівчат


Смотрите только в нашем кинотеатре фильм Дерево (2010) онлайн бесплатно и ненадо регистрации.


Категория фильма: Мелодрамы | Сколько просмотрело: 932 | Залил: naz | Рейтинг: 0.0/0

Еще фильмы онлайн смотреть 2011:
Вам предоставленой фильм Дерево (2010) онлайн, который вы можете посмотреть онлайн только у нас можно смотреть онлайн фильмы без оплаты потому что мы работаем ради Вас! Спасибо что Вы с нами!
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Код *:

Софт може бути безкоштовний, ми знаєм хороший портал де нетреба за нього платити. Також там такий вид розваг як ігри та анекдоти, там дійсно весело та комфортно. Фільми онлайн недадуть вам заснути, а хороша нова музика підніме вам настрій памятай все це тільки на сайті - jay-zi.at.ua
| Танки онлайн играть бесплатно
Все фильмы есть здесь ненадо бродить по интернету будь с нами! Ты достоен лучшего, поверь что смотреть фильм онлайн можно здесь бесплатно, на сайте нет лишней информации!
фильмы онлайн   |   Go   |    © Хостинг от uCoz 2007-2011 «filmpack.ucoz.net»